Rezanie 3D laserom

Laser s vysokým výkonom s automatiuckým nakladačom  a vykladačom.

Progresívna technológia opracovania uzavretých profilových materiálov so štvorcovým, resp. obdĺžnikovým profilom a rúr s vysokou opakovanou presnosťou.

Rozmerové možnosti vstupného materiálu:

Rúry:  priemer od 12mm  do 140 mm

Uzavreté štvorcové profily: stena profilu od 12 do 120 mm

Uzavreté obdĺžnikové profily: veľkosť opísanej kružnice MAX. 170 mm

Dĺžka vstupného materiálu: min. 3 200 mm, max. 6 500 mm

Hmotnosť 1 kusa materiálu: Max. 100 kg

sluzby_03-597x1024 UPRAVA maj2015
3d_laser

Všetko môžete urobiť na jednom stroji

3D laserové centrum

Výhody

Výrobný program jednoúčelových strojov a zariadení je výhradne zákazkový – ku každej objednávke pristupujeme individuálne na základe Vašich požiadaviek. Pri konzultácií s Vami využívame dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby jednoúčelových strojov a zariadení. Výberom kvalitných materiálov a komponentov ako aj dokonalým spracovaním počas výrobného procesu dosahujeme vysoké úžitkové vlastnosti strojov a zariadení pre Vás. Dôraz kladieme näjma na jednoduchú obsaluhu, čistenie a údržbu strojov a zariadení. Výroba prebieha buď podľa Vašej výkresovej dokumentácie, alebo po vytvorení vlastnej dokumentácie podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

3D laser2
3D laser1

Zariadenia

Spracovanie plechov

Strihanie plechov – Nožnice CNC LVD 3000 x 6, NTE 2500/4

Strihanie plechov – Nožnice CNC LVD 3000 x 6, NTE 2500/4

 

Profil

mapa3

Rodinná firma KNIKOV s.r.o. bola založená v Máji 2003. Jej počiatočným zámerom bola zámočnícka malosériová výroba, ktorá postupom času sa vykryštalizovala na subdodávky výrobkov pre silné európske spoločnosti, ako Vitra Gmbh, Pellenc s.r.o., alebo NN Slovakia s.r.o.. Neskôr to boli projekty pre automobilový priemysel na Slovensku a v Českej republike. Od úplného počiatku sa zaoberá výrobou a vývojom kozubových vložiek a pecí, ktoré sú umiestňované nielen lokálne ale i na celom Slovensku. Výrobky sú certifikované TSU Piešťany s opravením pre všetky krajiny EU.

Kontakt